35 Wojskowy Oddział Gospodarczy 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy BIP
35 Wojskowy Oddział Gospodarczy
Aktualności
POŻEGNANIE PODOFICERA
06.02.2018
31 stycznia 2018 r. w 35 Wojskowym Oddziale Gospodarczym – Komendant, żołnierze i pracownicy RON pożegnali podoficera odchodzącego do rezerwy.

 

31 stycznia 2018 r. w 35 Wojskowym Oddziale Gospodarczym – Komendant, żołnierze i pracownicy RON pożegnali podoficera odchodzącego do rezerwy. Po odczytaniu rozkazu na okoliczność wydarzenia, przełożeni podziękowali st. chor. sztab. Jarosławowi STĘPNIOWI za współpracę i służbę w 35 Wojskowym Oddziale Gospodarczym.

 

St. chor. sztab. Jarosław STĘPIEŃ – zawodową służbę wojskową rozpoczął w 1990 roku. Po ukończeniu Szkoły Chorążych Wojsk Inżynieryjnych, służył w 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego. Od 1999 r. jako kierownik jako kierownik magazynu pełnił służbę w 13 Rejonowej Bazie Materiałowej, następnie w 2011 r. w 3 Regionalnej Bazie Logistycznej. Z 35 Wojskowym Oddziałem Gospodarczym związany był od 2016 roku. W trakcie służby odznaczony srebrnym Medalem Siły Zbrojne w Służbie Ojczyzny.

 

Koleżanki i koledzy, żołnierze i pracownicy 35 Wojskowego Oddziału Gospodarczego życzą st. chor. sztab. Jarosławowi STĘPNIOWI szczęścia w życiu osobistym oraz realizacji własnych celów, planów i zamierzeń!

 

Fotogaleria dostępna TUTAJ.

Katarzyna Gabło


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych